Waarom dit webinar van de bouwsector relevant is voor élk bedrijf
Alle afbouwbedrijven
aangesloten bij NOA
10 april 2025

Webinar over cybersecurity speciaal voor de bouw

De bouwsector is volop in beweging en maakt een digitaliseringsslag. Als ondernemers in de afbouw- en natuursteenbranche krijg je te maken met nieuwe digitale risico’s en strengere wetgeving. De Europese NIS2-richtlijn verplicht bedrijven om hun digitale weerbaarheid structureel te verbeteren - en dat heeft impact op veel meer organisaties dan je denkt.

Je werkt samen met bouwbedrijven en bent onderdeel van de bouwketen. Daarom is de kans groot dat ook jouw organisatie geraakt wordt door NIS2 - direct of indirect. Het is dus belangrijk om nu al te begrijpen wat er op je afkomt en hoe je je hierop voorbereidt.

Het platform Samen Digitaal Veilig, waar NOA partner van is, nodigt je namens ABN van harte uit om deel te nemen aan een webinar over cybersecurity en NIS2 op dinsdag 15 april, van 11.30 tot 12.15 uur.

Wat kun je verwachten?

Samen met experts van ABN AMRO, Techniek Nederland en Samen Digitaal Veilig wordt dit webinar ingegaan op:

  • De rol van NIS2, supply chain security, in de bouw - en wat dat betekent voor alle schakels in de keten.
  • De risico’s en voordelen van Bring Your Own Devices (BYOD) binnen projecten en hoe je beleid opstelt dat aan NIS2 voldoet.
  • Praktische strategieën om je digitale veiligheid te versterken en aan de NIS2-verplichtingen te voldoen.

In 45 minuten krijg je een helder beeld van de grootste cyberuitdagingen én weet je welke eerste stappen je zelf kunt zetten om je organisatie digitaal weerbaar te maken.

Wie schuiven aan?

  • Leontien de Waal, sector Banker - ABN AMRO
  • Richard Verbrugge, cybersecurity expert - ABN AMRO
  • Daan Hoogendijk, programmadirecteur –- Samen Digitaal Veilig
  • Remco van der Linden, directeur Techniek & Markt - Techniek Nederland

Aanmelden

Je kunt je op de eventpagina van ABN aanmelden voor dit webinar. Dit is hét moment om te zorgen voor een veiligere digitale toekomst. Ook voor jouw organisatie.

Deel dit artikel:

Laatste nieuws